Koloidný zinok 300ml Zväčšiť

Koloidný zinok 300ml

Koloidny zinok

Nový produkt

Bio-nanomedix

Koloidný zinok

Koloidný zinok vo forme mikročastíc je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C je veľmi dobre vstrebateľný až z 98% tj. až vo 20x väčších dávkach ako zinok vo forme tabliet.

Viac detailov

Detaily

Koloidný zinok

Hladinu zinku v krvi znižujú napríklad kortizónové kúry, antikoncepčné prípravky, väčšie množstvo sladkých a slaných jedál. Ďalšou príčinou môže byť ochorenie štítnej žľazy alebo pečene.

Zinok posilňuje obranyschopnosť tela,  stabilizuje bunkovú membránu, urýchľuje liečenie rán, vredov, zranení až o 50%, preto je súčasťou hojivých mastí, tiež je vhodný na ošetrenie pleti s akné, psoriázou, ekzémom a iných kožných problémov, pôsobí antivírovo, zabraňuje vzniku oparov, vhodný aj pri liečbe vredov predkolenia a kŕčových žíl, zlepšuje zrak, rast a kvalitu vlasov, napomáha tvorbe inzulínu, je vhodný pri artérioskleróze, čiastočne zlepšuje pamäť, pri liečbe cukrovky, je dôležitý pre stavbu kostí, ovplyvňuje rast a celkový vývoj detí, ako prevencia aj pri liečbe rakoviny.
Produkty sú testované a certifikované, obsahujú koncentrácie koloidných minerálov (meď), vytlačené na etikete. Označené hodnoty koncentrácie sú minimálne hodnoty a typické hodnoty sú vo všeobecnosti vyššie. Naše produkty sú laboratórne testované.
Garantujeme Vašu spokojnosť s našimi produktmi.


Žiadne nežiaduce vedľajšie účinky neboli nikdy zaznamenané.

Balenie:
Koloidné zinok 10ppm / 300ml + odmerka na presne davkovanie

Zakúpit možeťe na stránke https://www.koloidne.sk/

Follow us on Facebook