Koloidné striebro 20ppm / 300ml Zväčšiť

Koloidné striebro 20ppm / 300ml

koloidne striebro

Nový produkt

Bio-nanomedix

Koloidné striebro

je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť.

Viac detailov

Detaily

Koloidné striebro

sú maličké častice a ionty čistého striebra suspendované v čistej demineralizovanej vode. Majú rovnaký elektrický náboj, takže sa vzájomne odpudzujú a sú v sústavnom pohybe. Častice koloidného striebra je možné pozorovať iba elektrónovým mikroskopom. Čím menšie sú častice, tým je roztok účinnejší. Optimálna veľkosť strieborných častíc je od 1,5 do 5 nm ,naproti veľkosti vírusov od 15 nm do 150 nm a baktérií od 350 do 1000nm. Koloidné striebro môže preto prenikať do jadier patogénov a ničiť ich. Koloidné roztoky minerálov majú 98% vstrebatelnosť oproti 40-60% vstrebatelnosti u tabliet.

Koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť. Znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a pod. Upokojuje podráždenú, prípadne začervenanú pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť a má aj priaznivé účinky. Aplikuje sa priamo na pokožku, odporúča sa ráno a večer. Rovnako tak je určené k hygiene ústnej dutiny výplachom.

Zdroj: NANO-TECH

Ponúkané koloidné striebro je vyrobené z 99.999% čistého striebra.POZOR! naše výrobky majú pribalené aj odmerky na presné dávkovanie.

Striebro skladujeme na tmavom mieste, mimo zdrojov magnetizmu, ako napr. mobil, TV a podobne.
Tiež sa nesmie brať kovovou lyžičkou. Pri kontakte s kovom totiž striebro oxiduje a stráca svoje vlastnosti. Časový odstup od príjmu vitamínu C po užití striebra je asi pol hodinu - kov s vitamínom C totiž oxiduje a blokuje jeho pozitívne účinky.


Balenie:

Koloidné striebro 20ppm / 300ml + odmerka na presne davkovanie

Zakúpit možeťe na stránke
https://www.koloidne.sk/

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook